UAB „BIOCENTRAS“ IŠRINKTAS ATSTOVAUTI LIETUVĄ EUROPOS KONKURENCINGIAUSIO VERSLO APDOVANOJIMŲ KONKURSE 2015 -2016 METAIS

„European Business Awards“, remiami RSM (www.businessawardseurope.com), paskelbė, kad UAB „Biocentras“ išrinktas atstovauti Lietuvą prestižinėje 2015 – 2016 metų apdovanojimų programoje.

UAB „Biocentras“ nugalėjo stiprius konkurentus ir buvo išrinktas kaip vienas iš 16 šalies atstovų ir dabar konkuruos dėl garbingo Ruban d’Honneur titulo kitame konkurso raunde. Finalinio raundo apdovanojimų laimėtojai bus paskelbti 2016 m. vasario 9 dieną.

„European Business Awards“ konkursai vyksta nuo 2007 metų. Šio konkurso pagrindinis tikslas yra skatinti stipresnės ir sėkmingesnės verslo bendruomenės plėtrą Europoje. Taip pat šiuo konkursu siekiama:

  • Atkreipti dėmesį į geriausias įmones ir jų veiklą;
  • Sudaryti sąlygas visų dydžių ir visų pramonės šakų kompanijoms palyginti save su kitais ir mokytis iš geriausių;

Konkurso metu renkamos konkurencingiausios  įmones Europoje pagal jų sugebėjimus pademonstruoti tris pagrindinius apdovanojimų principus: komercinę sėkmę atitinkamoje rinkoje ar sektoriuje, inovatyvumą bei verslo etiką. 2014 metais šiame konkurse dalyvavo daugiau nei 24 000 organizacijų iš daugiau nei 33 šalių. Bendra dalyvių apyvarta viršijo 1 trilijoną eurų, o bendras darbuotojų skaičius buvo didesnis, nei 2700.

UAB „BIOCENTRAS“ IŠRINKTAS ATSTOVAUTI LIETUVĄ EUROPOS KONKURENCINGIAUSIO VERSLO APDOVANOJIMŲ KONKURSE 2015 -2016 METAIS
×

Cart

UAB „Biocentras“ mokslininkai sukūrė efektyvią pramoninių nuotekų valymo nuo naftos teršalų technologiją. Jos efektyvumas leidžia sumažinti nuotekose esančių suspenduotų medžiagų koncentraciją iki 25 mg/l ir naftos produktų iki 1 mg/l.

Mūsų nuotekų valymo įrenginiai yra įrengti daugiau nei 30 įmonių visoje Lietuvoje.

Užterštam gruntui valyti naudojami UAB „Biocentras“ sukurti biologiniai preparatai „Degradoilas“ ir „Emulvinas“ bei jais pagrįstos biologinio valymo technologijos. Gruntą valant biotechnologiniais būdais ir metodais išvengiama antrinio teršimo, o naftoje ir jos produktuose esantys angliavandeniliai suskaldomi iki ekologiškai neutralių ir aplinkai nekenksmingų junginių. Gruntas yra išvalomas iki leidžiamo užterštumo lygio.

Naftuoto grunto valymo greitis ir efektyvumas priklauso nuo įvairių veiksnių:

  • Naftos angliavandenilių sandaros;
  • Meteorologinių sąlygų;
  • Purenimo technologijos;
  • Veiksmų suderinamumo su užsakovu.

Biologiniu būdu (būtent bakteriniais preparatais) valant naftuotą gruntą betoninio pagrindo aikštelėse, likusiam sunkiųjų angliavandenilių kiekiui pasiekus 50 – 100 kg/t (priklausomai nuo pradinės sudėties), gruntas yra pervežamas valyti į grunto laukus. Juose jis yra išvalomas iki nustatytų LAND reikalavimų.